Loading...

0
Loading
Koszyk jest pusty
Ten produkt nie jest obecnie w naszej ofercie. Ale możesz sprawdź nasze inne produkty
Magiczna tablica na rysowanie

Magiczna tablica na rysowanie - 51.22  za sztukę

Baw się świetnie z magiczą tablicą na rysowanie. Zestaw artystyczny, który tchnie magiczny blask w obrazy dzieci. Dowiedz się, jak rysować piękne obrazy za pomocą załączonych szablonów lub wymyśl własne. Tabela może być wielokrotnie używana.

Ten zabawny zestaw artystyczny podświetlony jest światłami LED. Dzięki niej dzieci mogą puścić wodze fantazji i narysować wszystko, co tylko wymyślą - od świecących potworów kosmicznych po olśniewający podwodny świat. Jedno przesunięcie powoduje wyczyszczenie ekranu i narysowanie czegoś innego.

51.22 zł

Sprzedało się już 587 sztuk
Razem z Tobą ten produkt ogląda dalszych 51 osób

Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Produkt jest prawie wyprzedany.

51.22

Niepopisana tablica jest czysta, ale jak tylko dziecko coś na niej napisze, ta pięknie się rozświetli. Jednym naciśnięciem przycisku włączysz oświetlenie LED i jeszcze bardziej ożywisz swoje rysunki. Gdy światła LED są włączone, dziecko może wybrać spośród 6 chłodnych i ciepłych kolorów, aby ozdobić swoje dzieło. Aby zabawa była jeszcze lepsza, możesz wybrać migające lub połączone kolory. W sumie 8 różnych efektów w jednej zabawce. 30 oryginalnych szablonów do nauki, rysowania i zabawy.

Przenieś się z rysowaniem na nowy poziom. 3 dwustronne  neonowe pióra do tworzenia rozśwetlonych małych dziełek sztuki!  Dzięki 3 specjalnym, nietoksycznym dwustronnym neonowym piórom Twoje dzieci będą tworzyć niezwykłe kolorowe obrazy, które każdy zauważy. Kiedy dzieło jest gotowe, po prostu schowaj długopisy z boku stołu, aby nigdy się nie zgubiły. Nigdy więcej połamanych ołówków na ziemi i bałaganu pod stołem. A kiedy obraz się 'opatrzy', po prostu wytrzyj ekran ściereczką, aby ponownie malować.

  • Zasilanie: 3 baterie AAA (brak w zestawie)
  • Materiał: ABS, PMMA, PCB
  • Zalecany wiek: 3+
  • Zawartość opakowania: stół, markery, ściereczka do czyszczenia, szablony, opakowanie